Skålar silver

Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅLAR och BÄGARE, 9 st, silver, 1900-talets första hälft, bla CG Hallberg, delvis priser från idrottstävlingar, höjd ca 8,5-2,5 cm, totalvikt ca 979 g

Bruksslitage

888491

2021-03-14