Kjell Sundqvist litografi
Vollendet
2021-03-16
888496
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
KJELL SUNDQVIST, abstrakt komposition, signerad och daterad 90 samt numrerad 17/49, ca 32x24 cm