Victor Vasarely serigrafi

Victor Vasarely serigrafi
Victor Vasarely serigrafi
Victor Vasarely serigrafi
Victor Vasarely serigrafi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908-1997), komposition, signerad, numrerad 194/250, färgserigrafi, bildmått 63x63 cm

888497

2021-03-12