Slava Kliuchnikov oljemålning

Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Roses", signerad och daterad V Kliuchnikov 2019, olja på duk, ca 60x50 cm

Oramad

888505

2021-03-10