Madeleine Pyk olja
Valmis
2021-04-18
888509
| Korkein tarjous | 9 400 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Atlantsnäcka, signerad M Pyk, olja på duk, 46 x 38 cm