John-Erik Franzen litografi

John-Erik Franzen litografi
John-Erik Franzen litografi

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN-ERIK FRANZEN (född 1942), "Cadillac", signerad JEF, numrerad 9/250, daterade 1995, litografi, bildstorlek ca 54x65 cm

888514

2021-03-10