Serveringsvagn
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SERVERINGSVAGN, 1900-talets senare hälft, alm, skivor i frostat glas, löstagbar bricka med handtag i stål, höjd ca 65, 74x 44,5 cm
Kuntoraportti
Tryckmärken, bruksslitage
888516
Päivämäärä:
2021-03-10