Richard Brixel

Richard Brixel
Richard Brixel
Richard Brixel
Richard Brixel
Richard Brixel
Richard Brixel
Richard Brixel
Richard Brixel
Richard Brixel
Richard Brixel
Richard Brixel
Richard Brixel
Richard Brixel
Richard Brixel

Klubbat för:

12 000 SEK

4 000 SEK

RICHARD BRIXEL (född 1943): "Vänskap", signerad R.Brixel, numrerad VIII//X, patinerad brons, höjd 23

888517

2021-03-10