Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, plåt och krom, 1940-tal, funkis, grönlackerad, justerbar skräm, höjd ca 23 cm
Slitage, repor, smärre störskador, fotplattan med hål
888522
2021-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här