Bordslampa Funkis

Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, plåt och krom, 1940-tal, funkis, grönlackerad, justerbar skräm, höjd ca 23 cm

Slitage, repor, smärre störskador, fotplattan med hål

888522

2021-03-10