Oscar Reutersvärd

Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, osignerad, tusch och akvarell på archespapper, bladmått ca 57x78 cm

Oramat blad

888529

2021-03-10