Birger Carlstedt oljemålning
Vollendet
2021-04-18
888547
| Höchstes Gebot | 720 EUR |
| Schätzwert | 800 EUR |
BIRGER CARLSTEDT (1907-1975) blomster stilleben, signerad samt daterad -41, olja på duk, 82x65,5 cm