Birger Carlstedt oljemålning

Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning
Birger Carlstedt oljemålning

Klubbat för:

720 EUR

Utropspris

800 EUR

BIRGER CARLSTEDT (1907-1975) blomster stilleben, signerad samt daterad -41, olja på duk, 82x65,5 cm

888547

2021-04-18