Per Stenius oljemålning

Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

600 EUR

PER STENIUS (1922-2014) sommarvy vid havet, signerad samt daterad -72, olja på duk, 60x80 cm

888552

2021-04-18