André Lanskoy, Le journal d´un fou

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976), Journal d´un Fou, signerad och numrerad Lanskoy 56/100, färglitografi, 67x44 cm

Avbildad i boken: "Le journal d´un fou" (Edition Galerie Varlag Aras/Saulgau 1989)

Ej examinerad ur ram.

888566

2021-04-18