Rölakanmatta Sverige 1960-tal

Rölakanmatta Sverige 1960-tal
Rölakanmatta Sverige 1960-tal
Rölakanmatta Sverige 1960-tal
Rölakanmatta Sverige 1960-tal
Rölakanmatta Sverige 1960-tal
Rölakanmatta Sverige 1960-tal
Rölakanmatta Sverige 1960-tal
Rölakanmatta Sverige 1960-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATTA, rölakan, Sverige 1960-tal, geometrisk dekor i gult, signerad LM, 243x149 cm

Renoverad, nytvättad

888577

2021-03-16