Mikael Bertmar f 1959
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MIKAEL BERTMAR (född 1959) silikonmonterad C-print på plexiglas, ´Dream Vision/The Kiss´, signerad och numrerad 1/9 daterad 2006, motivmått ca 66 x 66 cm, monterad på patinerad plåt (ca 100x100 cm)
888581
2021-03-17