Hängd i 18 k guld
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÄNGE / MEDALJONG, 18 k guld, 1800-talets andra hälft, med fotogömma, invändigt med årtalsinskriptions 30/10 1877, svart emaljdekor, framtill med namnschiffer, höjd inkl. ögla 4,5 cm, totalvikt inkl. inredning 15,4 g
Bucklor
888584
2021-03-14