Karl-Erik Ekselius fåtölj

Karl-Erik Ekselius fåtölj
Karl-Erik Ekselius fåtölj
Karl-Erik Ekselius fåtölj
Karl-Erik Ekselius fåtölj
Karl-Erik Ekselius fåtölj
Karl-Erik Ekselius fåtölj
Karl-Erik Ekselius fåtölj
Karl-Erik Ekselius fåtölj
Karl-Erik Ekselius fåtölj
Karl-Erik Ekselius fåtölj

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KARL-ERIK EKSELIUS, "F122", fåtölj, JOC Möbler, 1950/60-tal, klädsel i svart skinn, stomme i teak, sitthöjd ca 41 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, märken, skador

888589

2021-03-14