Skulptur
2021-03-11
888593
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, 1900-talets första hälft, signerad E, 97/115m brons, sittande kvinna med apa, höjd inkl stensockel ca 19 cm