Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, signerad E, 97/115m brons, sittande kvinna med apa, höjd inkl stensockel ca 19 cm

888593

2021-03-11