Sture Svensson oljemålning

Sture Svensson oljemålning
Sture Svensson oljemålning
Sture Svensson oljemålning
Sture Svensson oljemålning
Sture Svensson oljemålning
Sture Svensson oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STURE SVENSSON (1895-1969): "Österlars kirke, Bornholm", olja på duk, signerad Sture Svensson, 40x50 cm cm

888600

2021-03-10