Peter Opsvik, stol "Balans Femini"

Peter Opsvik, stol
Peter Opsvik, stol
Peter Opsvik, stol
Peter Opsvik, stol
Peter Opsvik, stol
Peter Opsvik, stol
Peter Opsvik, stol
Peter Opsvik, stol

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER OPSVIK, stol, "Balans Femini", tillverkad 1983-1989 i begränsad upplaga, nr. 9/500, fot i svartlackerat trä, stomme i plast, klädd i textil, signerad, höjd ca 95 cm

Bruksslitage

888605

2021-03-10