Sture Svensson olja på duk

Sture Svensson olja på duk
Sture Svensson olja på duk
Sture Svensson olja på duk
Sture Svensson olja på duk
Sture Svensson olja på duk
Sture Svensson olja på duk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STURE SVENSSON (1895-1969): Byväg, olja på duk, signerad Sture Svensson, 34x247 cm

888606

2021-03-10