Brittmarie Jacobson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITTMARIE JACOBSON (1918-1992): Coctail, olja på duk, monogramsignerad BMJ, ca 37x39 cm

888615

2021-03-10