Jacques Villon litografi

Jacques Villon litografi
Jacques Villon litografi
Jacques Villon litografi
Jacques Villon litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JACQUES VILLON (1875-1963): Figurkomposition, signerad i trycket, litografi, ca 38x27 cm

888623

2021-03-16