Dosa emalj

Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj
Dosa emalj

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, sterlingsilver, 1900-talets första hälft, Frankrike, guillocherad gul emalj, diameter ca 10 cm

Bruksslitage, mindre skada på locket

888628

2021-03-14