Nils Kölare, Kompsition

Nils Kölare, Kompsition
Nils Kölare, Kompsition
Nils Kölare, Kompsition
Nils Kölare, Kompsition
Nils Kölare, Kompsition
Nils Kölare, Kompsition
Nils Kölare, Kompsition
Nils Kölare, Kompsition
Nils Kölare, Kompsition
Nils Kölare, Kompsition

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): Komposition, signerad och numrerad N Kölare -05, 5/8, färglitografi, bildmått 34x68 cm

888636

2021-04-18