Izsák Perlmutter olja på träpannå
2021-04-18
888637
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IZSÁK PERLMUTTER (Ungern, 1866-1932): Båtar, signerad Perlmutter, olja på träpannå, 15,5 x 24,5 cm