Pierre Olofsson

Pierre Olofsson
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

PIERRE OLOFSSON, (1921-1996): Kompositioner, 8 st, mestadels signerad Olofsson, samt delvist signerade, färglitografier varav 2 vykort i offset med skrift a tergo signerade Pierre samt Margit, ca 14x11, 12x21, 9x15, 21x25, 26x30, 13x21, 18x24 samt 25x29 cm

Ej examinerade ur glasramar, solblekta

888640

2021-03-15