Arman, Komposition med violin och penslar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med violin och penslar, signerad Arman, 26/75, färglitografi, bladstorlek ca 80x58 cm

Ej examinerad ur ram.

888642

2021-04-18