Zoia Krukowskaja akvarell

Zoia Krukowskaja akvarell
Zoia Krukowskaja akvarell
Zoia Krukowskaja akvarell
Zoia Krukowskaja akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ZOIA KRUKOWSKAJA (1903-1999): Porträtt va man med huvudduk, signerad samt daterad 1931, akvarell, ca 49x45 cm

888653

2021-03-16