Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL-ERIK EKSELIUS, karmstolar, 4 st, JOC, 1960-tal, teak, stoppad sits och rygg, orange klädsel, skyltmärkning, sitthöjd ca 47 cm
Brukslitage, smärre märken
888657
2021-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här