Roberto Torregiani litografi

Roberto Torregiani litografi
Roberto Torregiani litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROBERTO TORREGIANI (född 1946): Figurkomposition, signerad samt numrerad 171/180, litografi, ca 58x42 cm

888662

2021-03-16