Herrfickur i 14 k guld

Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FICKUR, 14 k guld, 1900-talets början, savoentt, innerlock i 14 k, vitemaljerad urtavla, boettnr. 11596, diameter 49,5 mm, vikt ca 93, g inkl. hake i 18 k, chatelaine i gulddoublé, etui

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bucklor

888674

2021-03-14