Slagbord barockstil

Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

SLAGBORD, barockstil, 1900-tal, två slag, svarvade ben, höjd ca 75 mått utfällt ca 125x68 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

888675

2021-03-15