Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
SLAGBORD, barockstil, 1900-tal, två slag, svarvade ben, höjd ca 75 mått utfällt ca 125x68 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
888675
2021-03-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner