Pokaler i silver 16 st
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
POKALER, silver, CGH, GAB m.m, 16 st, svenska kontroll samt importstämplar, omkring 1900-talets första hälft, varierande mått, största höjd ca 25 cm, total vikt 1529 g
Bucklor förekommer, flertalet med gravyr
888682
2021-03-13