Pokaler i silver 16 st

Pokaler i silver 16 st
Pokaler i silver 16 st
Pokaler i silver 16 st
Pokaler i silver 16 st
Pokaler i silver 16 st
Pokaler i silver 16 st
Pokaler i silver 16 st
Pokaler i silver 16 st
Pokaler i silver 16 st
Pokaler i silver 16 st
Pokaler i silver 16 st
Pokaler i silver 16 st
Pokaler i silver 16 st
Pokaler i silver 16 st

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

POKALER, silver, CGH, GAB m.m, 16 st, svenska kontroll samt importstämplar, omkring 1900-talets första hälft, varierande mått, största höjd ca 25 cm, total vikt 1529 g

Bucklor förekommer, flertalet med gravyr

888682

2021-03-13