Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av matbord med 1 iläggsskiva a 48 cm, höjd 74, 140x100 cm, 4 stolar, sitthöjd ca 45 cm
1 stol med skada, slitage, märken, fläckar kan förekomma
888732
2021-03-14