Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av matbord med 1 iläggsskiva a 48 cm, höjd 74, 140x100 cm, 4 stolar, sitthöjd ca 45 cm

1 stol med skada, slitage, märken, fläckar kan förekomma

888732

2021-03-14