Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BECK & LJUNG (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)
(1939-1997), multipel, signerad, daterad 1972-73, numrerad 10/30, dagmått 26,5 x 25,5 cm.
Enstaka repor.
888737
2021-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här