Beck & Ljung

Beck & Ljung
Beck & Ljung

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK & LJUNG (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)
(1939-1997), multipel, signerad, daterad 1972-73, numrerad 10/30, dagmått 26,5 x 25,5 cm.

Enstaka repor.

888737

2021-03-22