Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PARTI SILVER, 1900-tal, 10 dlr bestående av: 3 servettringar, 1 punschmugg, 1 fingerborg, 1 ströare, 1 luktdosa, 1 tesil, två skålar, total vikt ca 249 g
Åldersrelaterad slitage
888743
2021-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här