Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARTI SILVER, 1900-tal, 10 dlr bestående av: 3 servettringar, 1 punschmugg, 1 fingerborg, 1 ströare, 1 luktdosa, 1 tesil, två skålar, total vikt ca 249 g

Åldersrelaterad slitage

888743

2021-03-16