Aluminia vas Danmark

Aluminia vas Danmark
Aluminia vas Danmark
Aluminia vas Danmark
Aluminia vas Danmark
Aluminia vas Danmark
Aluminia vas Danmark

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

ALUMINIA, vas, glaserat stengods, Danmark, omkring 1900-talets mitt, höjd 16,5 cm.

Repor.

888746

2021-03-22