Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
VAS, porslin, signerad G.Fieravino, Italien, 1900-tal, polykrom blomsterdekor, höjd 35,5 cm.
Mindre bruksslitage.
888749
2021-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här