Vas G Fieravino

Vas G Fieravino
Vas G Fieravino
Vas G Fieravino
Vas G Fieravino
Vas G Fieravino
Vas G Fieravino

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, porslin, signerad G.Fieravino, Italien, 1900-tal, polykrom blomsterdekor, höjd 35,5 cm.

Mindre bruksslitage.

888749

2021-03-22