Natalia Khvostjonkova, oljemålningar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NATALIA KHVOSTJONKOVA (Ryssland, född 1952): (2) Figurkompositioner, signerade samt daterade 1991, olja på duk, 65x81 resp. 65x65 cm.

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

888762

2021-03-11