Natalia Khvostrjonkova, oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATALIA KHVOSTJONKOVA (Ryssland, född 1952): Figurkomposition, signerad, daterad 1990, a tergo betitlad ´Fågel som lever inom oss´, olja på duk, 80x100 cm.

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

888766

2021-03-15