Sergej Prodez, oljemålning

Sergej Prodez, oljemålning
Sergej Prodez, oljemålning
Sergej Prodez, oljemålning
Sergej Prodez, oljemålning
Sergej Prodez, oljemålning
Sergej Prodez, oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERGEJ PODREZ (Ryssland, född 1954): Figurkompositioner, signerade S. Podrez, Sintez 91, olja på duk, 71x70 cm

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

888768

2021-03-17