Natalia Khvostjonkova, oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NATALIA KHVOSTJONKOVA (Ryssland, född 1952): Figurkomposition, signerad, daterad 1990, a tergo betitlad ´Bro över havet´, olja på duk, 80x100 cm.

Proveniens: Limhamns Konstgalleri

888771

2021-03-23