Nattduksbord
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NATTDUKSBORD / POTTSKÅP, mahognyfanerat, 1930/40-tal, stenskiva på topp, höjd ca 72 cm, 37x44 cm
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Beslag saknas, bruksslitage, invändigt med vattenfläck
888776
2021-03-14