Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NATTDUKSBORD / POTTSKÅP, mahognyfanerat, 1930/40-tal, stenskiva på topp, höjd ca 72 cm, 37x44 cm

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Beslag saknas, bruksslitage, invändigt med vattenfläck

888776

2021-03-14